About

Türkiye genelinde özellikle Mersin’de pek bilinmeyen bir spor olan okçuluk Mersin bölgesinde de faaliyet göstermektedir. Başlatmış olduğumuz bu sportif faaliyet, fertlerin kendine olan güvenlerini, zihinsel, bedensel ve sosyal yönden gelişmelerinin yanı sıra kişiliğin gelişmesi, otokontrol, dikkat yoğunluğunun artması ve konsantrasyonun gelişmesini sağlamaktır.

Aynı zamanda biyolojik dürtülerin yapılan sportif aktivite sonucu fiziksel dürtülere çevrilmesine katkıda bulunduğu gibi saldırganlık dürtülerinin de oluşmasını engeller.

Emniyet önlemleri alındığı takdirde tehlikesi olmadığı gibi her yaş grubunun güvenle yapabileceği bir spordur. Bu da öğrencilerin özellikle dikkat yoğunluğun artmasını sağlamaktadır.

Malzeme açısından dünyanın en pahalı ikinci sporunu Mersin’de geliştirmek için malzemeleri biz temin etmekteyiz. Çalışmalarımız Türkiye’de derece almış profesyonel antrenörler eşliğinde sürdürülmektedir. Çalışmalarımızdaki hedef kısa zamanda önce Mersin bölgesinde düzenlenecek bir yarışma ve sonrasında ulusal ve uluslararası müsabakalar, milli takım kamplarına katılımlarımızla devam edecektir.

Hobi olarakta yapılabilen bu spora çocuklarınız ve sizin katılımlarınızı beklemekteyiz…

Teşekkür ederim…

Alper Coşar

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s